Důležitá sdělení

Praha - výlet 12.5.2010 (Vodáková)

PRAHA
Třídy 4.A, 4.B a 3.A vyjely ve středu 12. května 2010 do Prahy. Cílem vlastivědného výletu bylo poznat historickou část Prahy osobně a také se dozvědět něco zajímavého o hvězdách a planetách ve vesmíru. První zastávkou v Praze bylo Planetárium v Holešovicích, kde žáci shlédli naučný program v kopuli sálu Cosmorama. Seznámili se s planetami naší sluneční soustavy a jejich zajímavostmi, se základní orientací na obloze a jak mohou poznat různá souhvězdí. Po návštěvě Planetária se žáci vydali na Pražský hrad, kde si prohlédli katedrálu sv. Víta, jednotlivá nádvoří a vyfotili se s hradní stráží.  Po zámeckých schodech sešli na Karlův most, kde mohli obdivovat nejen architekturu mostu, ale také umělce, kteří na Karlově mostě kreslili, zpívali a prodávali své výrobky. Z Karlova mostu vedla cesta na Staroměstské náměstí, kde si u Orloje oživili pověst o Mistru Hanušovi. Putování po Praze skončilo na krásném, ale zničeném secesním Hlavním nádraží, odkud všechny autobus odvezl domů.
Další fotky z výletu jsou umístěny ve Fotogalerii.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.