Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Poslední parlamentní zasedání (Wollrabová)

Ve dnech 13.6. a 14.6. se parlamentní zástupci účastnili pravidelné stmelovací a pracovní akce na konci školního roku.

První den se jelo na výlet na Kristýnu. Měli jsme možnost projít se kolem nového hřiště s herními prvky kousek od aleje vzácných červených dubů. Pokračovali jsme směrem ke Kristýně a poté prošli mokřady až k Trojzemí.

Po cestě zpět jsme se na chvilku zastavili na občerstvení, odpočinuli si u vody a vrátili se vlakem do Liberce na oběd.

Od 15:00 zasedl náš školní parlament letos naposledy. Společně jsme shrnuli a vyhodnotili naši letošní práci, povedené akce, průběžné plnění dlouhodobých cílů a vizí. Následovala krátká večeře a už se spěchalo na všemi tak očekávaný večerní program.

Největší zábavu jsme se užili na motokárách a na Lasergame v Mercurii. Na večerku jsme dorazili v rozumném čase a než se zalehlo proběhla ještě hra na schovávanou ve škole a společná hra „Městečko Palermo.“

Druhý den po snídani parlament zpracoval plán akcí na příští školní rok. Troufneme si říci, že nás čeká opět velké množství zábavných a poučných akcí, které nám pomohou trochu okořenit školní rutinu.

Po dopoledním pracovním bloku nás pak už jen čekalo opékaní špekáčků a Marshmallow a sportovní aktivity.

Děkuji našim parlamentním zástupcům za krásně strávené dny naplněné nejen prací, ale i příjemnou zábavou.

POZOR NABÍDKA!

Chceš se připojit ke školnímu parlamentu a jsi z budoucí 6.A a 6.B třídy? Dokážeš pomáhat s plánováním a organizací školních akcí? HELP WANTED! Potřebujeme schopné, samostatné, pracovité a spolehlivé nové členy. V září budeme pořádat náborovou akci pro budoucí členy a rádi Tě tam uvidíme!

Za školní parlament, Aneta Wollrabová