Poslední hodina plavání 2.B - 5.3.08

POSLEDNÍ HODINA PLAVÁNÍ A OSLAVA V MC DONALD´S
Poslední hodina plavání třídy 2.B proběhla ve středu 5.3.2008 pouze v dívčím obsazení. Chlapci zpytovali svědomí nad svým chováním. Celá hodina plavání proběhla ve formě her, řádění na toboganu a v proudu řeky. Za své výkony dostali všichni žáci diplomy, které budou mít vloženy do portfolií. Pak už přišla chvilka, na kterou se všichni těšili  20 týdnů. Oslava v Mc Donald´s ! A dívky si to uměly užít. A musím uznat, že se chovaly jako opravdové dámy. Byla to zdařilá oslava a dívky si ji skutečně zasloužily. Snad si ji užije ve 3. ročníku celá třída.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.