Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Poslední hodina plavání 2.B - 5.3.08

POSLEDNÍ HODINA PLAVÁNÍ A OSLAVA V MC DONALD´S
Poslední hodina plavání třídy 2.B proběhla ve středu 5.3.2008 pouze v dívčím obsazení. Chlapci zpytovali svědomí nad svým chováním. Celá hodina plavání proběhla ve formě her, řádění na toboganu a v proudu řeky. Za své výkony dostali všichni žáci diplomy, které budou mít vloženy do portfolií. Pak už přišla chvilka, na kterou se všichni těšili  20 týdnů. Oslava v Mc Donald´s ! A dívky si to uměly užít. A musím uznat, že se chovaly jako opravdové dámy. Byla to zdařilá oslava a dívky si ji skutečně zasloužily. Snad si ji užije ve 3. ročníku celá třída.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.