Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Portrét 60x jinak (Marková)

Třída 6.A se v pátek 15.3. zúčastnila zajímavého workshopu v galerii. Nejprve lektorka žáky provedla současnou výstavou, při které se seznámili s principem portrétu a různými technikami jeho zpracování. Druhá část programu obsahovala tvoření ve výtvarné dílně. Zde si žáci nejprve navzájem obkreslili na papír svůj obličej a ten pak vybarvili podle své fantazie křídami, vystřihli, nalepili na čtvrtku a celý portrét i pozadí poté dotvořili tuší. Vznikly tak velice originální díla a děti si práci užily, protože tato technika pro ně byla nová a netradiční.