Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Poprvé spolu v knihovně (Plachá)

6.12.2012 třída 1.B uskutečnila společnou návštěvu  Krajské vědecké knihovny v Liberci. Cílem bylo přiblížit dětem prostředí knihovny a  seznámit je s knižním fondem dětského oddělení. Některé děti  už knihovnu navštěvovaly dříve s rodiči, pět dětí se tento den přihlásilo do velké rodiny čtenářů, ostatní dostaly příležitost poznat toto místo a získat informace o chodu a řádu knihovny. Cílem výuky čtení je naučit dítě dobře a rychle číst, protože čtení je v době informační exploze  hlavní činností člověka  v jeho cestě za poznáním.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.