Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Poprvé spolu v knihovně (Plachá)

6.12.2012 třída 1.B uskutečnila společnou návštěvu  Krajské vědecké knihovny v Liberci. Cílem bylo přiblížit dětem prostředí knihovny a  seznámit je s knižním fondem dětského oddělení. Některé děti  už knihovnu navštěvovaly dříve s rodiči, pět dětí se tento den přihlásilo do velké rodiny čtenářů, ostatní dostaly příležitost poznat toto místo a získat informace o chodu a řádu knihovny. Cílem výuky čtení je naučit dítě dobře a rychle číst, protože čtení je v době informační exploze  hlavní činností člověka  v jeho cestě za poznáním.