Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Poprvé spolu v knihovně (Plachá)

6.12.2012 třída 1.B uskutečnila společnou návštěvu  Krajské vědecké knihovny v Liberci. Cílem bylo přiblížit dětem prostředí knihovny a  seznámit je s knižním fondem dětského oddělení. Některé děti  už knihovnu navštěvovaly dříve s rodiči, pět dětí se tento den přihlásilo do velké rodiny čtenářů, ostatní dostaly příležitost poznat toto místo a získat informace o chodu a řádu knihovny. Cílem výuky čtení je naučit dítě dobře a rychle číst, protože čtení je v době informační exploze  hlavní činností člověka  v jeho cestě za poznáním.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena