Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Pomáháme a děláme to rádi (Loníčková)

Pomáhat druhým lidem a zejména těm, kteří pomoc opravdu potřebují není až tak složitá věc. O tom se přesvědčili žáci 6.A, kteří v rámci výtvarné výchovy pomohli seniorům tím, že jim přinesli nádech jara a Velikonoc přímo do jejich domova prostřednictvím krásných jarních výrobků. Dětem patří veliké poděkování nejen za naši školu ale také za Domov pro seniory ve Vratislavicích nad Nisou.

Vážená paní učitelko, milé děti, 
jménem našich seniorů bych Vám ráda touto cestou poděkovala za milý a pěkný dárek k Velikonocům (barevná papírová vajíčka). Vaše vajíčka budou zdobit okna našeho domova.  
S pozdravem a přáním pěkného dne

Bc. Helena Kubíková
vedoucí sociální pracovnice
Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou