Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Pomáháme a děláme to rádi (Loníčková)

Pomáhat druhým lidem a zejména těm, kteří pomoc opravdu potřebují není až tak složitá věc. O tom se přesvědčili žáci 6.A, kteří v rámci výtvarné výchovy pomohli seniorům tím, že jim přinesli nádech jara a Velikonoc přímo do jejich domova prostřednictvím krásných jarních výrobků. Dětem patří veliké poděkování nejen za naši školu ale také za Domov pro seniory ve Vratislavicích nad Nisou.

Vážená paní učitelko, milé děti,
jménem našich seniorů bych Vám ráda touto cestou poděkovala za milý a pěkný dárek k Velikonocům (barevná papírová vajíčka). Vaše vajíčka budou zdobit okna našeho domova.
S pozdravem a přáním pěkného dne

Bc. Helena Kubíková
vedoucí sociální pracovnice
Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.