Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Pomáháme a děláme to rádi (Loníčková)

Pomáhat druhým lidem a zejména těm, kteří pomoc opravdu potřebují není až tak složitá věc. O tom se přesvědčili žáci 6.A, kteří v rámci výtvarné výchovy pomohli seniorům tím, že jim přinesli nádech jara a Velikonoc přímo do jejich domova prostřednictvím krásných jarních výrobků. Dětem patří veliké poděkování nejen za naši školu ale také za Domov pro seniory ve Vratislavicích nad Nisou.

Vážená paní učitelko, milé děti, 
jménem našich seniorů bych Vám ráda touto cestou poděkovala za milý a pěkný dárek k Velikonocům (barevná papírová vajíčka). Vaše vajíčka budou zdobit okna našeho domova.  
S pozdravem a přáním pěkného dne

Bc. Helena Kubíková
vedoucí sociální pracovnice
Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.