Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Pololetní prázdniny ve školní družině (Mysíková, Rýdlová)

Letošní pololetní prázdniny se nesly ve znamení her, soutěží, vyrábění a dokonce i pečení. Dopoledne jsme zahájili společným tvořením různých obrázků z barevných cvočků. Následovalo malování a vyrábění sněhového městečka. Abychom se trochu protáhli, zahráli jsme si vybíjenou a ping pong. A protože se venku umoudřilo počasí, zvládli jsme společnými silami i stavbu skokánku pro ježdíky. Po dobrém obědě jsme si odpočinuli u pohádky a vybarvování mandal. A pak už jsme se snažili ve školní kuchyňce vykouzlit jablíčkové koláčky z listového těsta. Dílo se nám zdařilo a u dobrého čaje jsme si všichni na koláčcích moc pochutnali. Zbyl nám čas i na několik her, souboj v kuželkách a samožřejmě i na společné zpívání.
Prázdninový program pro nás tentokrát  připravily paní vychovatelky Leona Rýdlová (dopolední činnosti) a Renata Mysíková (odpolední činnosti).