Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Policie ČR v 2.B (Šímová)

Po Velikonocích přivítali žáci 2.B příslušníky Policie ČR. Zopakovali si, jak se mají chovat k cizím lidem, jak chránit své zdraví, co dělat v případě nebezpečí, ale hlavně si připomněli, jak se chovat v silničním provozu. Také se dozvěděli něco o práci policistů. Nejvíce je však bavilo vyzkoušet si neprůstřelnou vestu, slušivé policejní čepice a sami si sejmuli otisky prstů. Dostali malý dárek v podobě omalovánek a rozvrhu hodin, který se vždy hodí.