Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Pokusy na prázdniny (Plachá)

K poslednímu setkání zájemců o pokusy, které poskytnou spoustu zábavy, se dostavili i žáci z 2.B. Vědecké experimentování naučilo děti něco nového nebo jen zábavnou formou upevňovalo vědomosti žáků z přírodovědných předmětů. Děti uplatňovaly svoji tvořivost, rozvíjely pracovní návyky a v pokusech využívaly odpadní materiál.Neopomenutelné je i to, že doprovazející rodiče i paní učitelka Míla trávili čas s dětmi aktivně a inspirovali se k dalším společným činnostem.