Pojďte s námi do ZOO! (M. Loníčková)

Dne 12.4.2011 navštívila třída 5.A v rámci předmětu přírodovědy ZOO Liberec. Tento výlet dostaly děti jako odměnu za dobře odvedenou práci a hezké známky.
I když nám chvílemi počasí nepřálo, neodradilo nás to od získávání zajímavých informací a nových poznatků o zvířatech a přírodě.
Za více jak dvě hodiny procházení se po zoologické zahradě jsme měli možnost obdivovat různé druhy zvířat ale také rostlin. Mimo jiné jsme viděli i práci chovatelů a dalších pracovníků, a tak získali alespoň malou představu toho, v čem jejich práce spočívá.
Nikdo neutrpěl závažná zranění, podařilo se nám utéct před krokodýly, jen Zdeničku potrkala koza.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.