Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Pojďte s námi do ZOO! (M. Loníčková)

Dne 12.4.2011 navštívila třída 5.A v rámci předmětu přírodovědy ZOO Liberec. Tento výlet dostaly děti jako odměnu za dobře odvedenou práci a hezké známky.
I když nám chvílemi počasí nepřálo, neodradilo nás to od získávání zajímavých informací a nových poznatků o zvířatech a přírodě.
Za více jak dvě hodiny procházení se po zoologické zahradě jsme měli možnost obdivovat různé druhy zvířat ale také rostlin. Mimo jiné jsme viděli i práci chovatelů a dalších pracovníků, a tak získali alespoň malou představu toho, v čem jejich práce spočívá.
Nikdo neutrpěl závažná zranění, podařilo se nám utéct před krokodýly, jen Zdeničku potrkala koza.

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.