Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Pojďte s námi do ZOO! (M. Loníčková)

Dne 12.4.2011 navštívila třída 5.A v rámci předmětu přírodovědy ZOO Liberec. Tento výlet dostaly děti jako odměnu za dobře odvedenou práci a hezké známky.
I když nám chvílemi počasí nepřálo, neodradilo nás to od získávání zajímavých informací a nových poznatků o zvířatech a přírodě.
Za více jak dvě hodiny procházení se po zoologické zahradě jsme měli možnost obdivovat různé druhy zvířat ale také rostlin. Mimo jiné jsme viděli i práci chovatelů a dalších pracovníků, a tak získali alespoň malou představu toho, v čem jejich práce spočívá.
Nikdo neutrpěl závažná zranění, podařilo se nám utéct před krokodýly, jen Zdeničku potrkala koza.