Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Pohár Českého rozhlasu (Sakařová)

14. května 2012 jsem se spolu s chlapci z 6 a 7.třídy vypravila na městský stadion. Odehrával se zde Pohár Českého rozhlasu. Vlček, Prokopec, Stibor, Daněk, Šůma, Arikan, Plechatý a Kolomazník se utkali ve štafetě, skoku do dálky a do výšky,hodu kriketovým míčkem 60m a 1km s žáky z 12 škol v libereckém kraji. I přes velkou snahu jsme se na stupně vítězů nedostali. I tak jim gratuluji k pěkným výsledkům.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.