Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Pohár Českého rozhlasu (Sakařová)

14. května 2012 jsem se spolu s chlapci z 6 a 7.třídy vypravila na městský stadion. Odehrával se zde Pohár Českého rozhlasu. Vlček, Prokopec, Stibor, Daněk, Šůma, Arikan, Plechatý a Kolomazník se utkali ve štafetě, skoku do dálky a do výšky,hodu kriketovým míčkem 60m a 1km s žáky z 12 škol v libereckém kraji. I přes velkou snahu jsme se na stupně vítězů nedostali. I tak jim gratuluji k pěkným výsledkům.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena