Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Pohádkové odpoledne (Blahová)

V úterý 27.9. proběhlo pro děti ze školní družiny na zahradě školy „Pohádkové odpoledne“.
Od 14:00h měly děti možnost soutěžit na několika stanovištích s pohádkovými bytostmi. Děti navštívily Popelku, Děšťovou vílu,  Karkulku, vodníka, čerty, trpaslíky i čarodějnice. Za splněné úkoly na stanovištích sbíraly razítka do „pohádkové karty“ a vysoutěžily si také malé odměny. Celé odpoledne jsme společně s rodiči zakončili opékáním buřtů.
Pohádkové odpoledne jsme si moc užili.
Poděkování patří také dětem z Klubíku, které nám pomáhaly se soutěžemi.