Podzimní vytváření (Vančišinová)

Žáci 1.A se sl.vychovatelkou M.Sakařovou a tř. učitelkou vytvářeli na hodině pracovních činností z přírodnin podzimní skřítky. Na vycházce pak každého z nich umístili k té přírodnině, ze které byl vyrobený - jehličí, suché rostliny a pod. Děti si všímaly změn v přírodě, které podzim provázejí. Netrpělivě očekávaly "návrat" skřítků zpátky do tříd, což mělo být odměnou za jejich práci. Povedlo se!  Skřítci už zdobí 1.A. Děkujeme sl.vychovatelce Sakařové za hezké podzimní vyprávění.