Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Podzimní tvoření s paní Pavlou Petrnouškovou (Novotná)

S paní Pernouškovou jsem se seznámila na červencových slavnostech v Hejnicích. Zalíbily se mi její skládačky, vlastní nápady a také název, pod kterým ji najdete na webových stránkách – KRASOHLED. Přijala k nám pozvání a připravila pro nás zábavné tvoření vhodné k podzimu. Sovičky, ač vypadaly jako jednoduchá skládačka, některým dětem daly pořádně zabrat.
V úterý 23. října 2012 si ve školní družině zatvořily děti od našich nejmladších, z naší mateřské školy, až po ty nejstarší. Přidaly se k nám i dvě maminky děvčat.
Máme naplánované další společné setkání, ale necháme se překvapit nápadem, který nám paní Petrnoušková z města Raspenavy, nedaleko Hejnic, přiveze.

Úřední hodiny kanceláře školy

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření