Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Podzimní tvoření s paní Pavlou Petrnouškovou (Novotná)

S paní Pernouškovou jsem se seznámila na červencových slavnostech v Hejnicích. Zalíbily se mi její skládačky, vlastní nápady a také název, pod kterým ji najdete na webových stránkách – KRASOHLED. Přijala k nám pozvání a připravila pro nás zábavné tvoření vhodné k podzimu. Sovičky, ač vypadaly jako jednoduchá skládačka, některým dětem daly pořádně zabrat.
V úterý 23. října 2012 si ve školní družině zatvořily děti od našich nejmladších, z naší mateřské školy, až po ty nejstarší. Přidaly se k nám i dvě maminky děvčat.
Máme naplánované další společné setkání, ale necháme se překvapit nápadem, který nám paní Petrnoušková z města Raspenavy, nedaleko Hejnic, přiveze.