Podzimní aktivity ŠD

PODZIMNÍ AKTIVITY ŠKOLNÍ DRUŽINY
Ani se tomu nedá věřit, ale máme za sebou dva měsíce tzv. v plné polní, čili v plném nasazení. Náhradní prostory školní družiny nám neumožňují dělat všechny aktivity, ale přesto jsme zažili už několik pěkných akcí.
Využili jsme ještě krásného, teplého počasí a společně jsme se první podzimní den rozloučili u táboráku s létem. Fotky jsou k nahlédnutí.
Společně jsme oslavili jmeniny a narozeniny dětí. Domluvili jsme se, že jednou v měsíci vždy uspořádáme tzv. narozeninovou párty pro děti, které daný měsíc narozeniny oslaví.. Sl. vychovatelka Míša připravila pro všechny děti narozeninovou šifru s odměnou.
Prvňáčkům se podařilo provonět, alespoň přízemí školy, svými jablečnými koláčky. Někomu to šlo lépe, někdo raději stál jen u tácu s jablíčky a ochutnával, někdo si udělal koláček jako za trest. Ale nic jsme nespálili, všechny koláčky jsme snědli a chutnali nám.
V druhém oddělení naopak poznávali bylinkové čaje. Bylo to adekvátní k počasí, které nás všechny zaskočilo.
Děti odsouhlasily zrušení drakiády, neboť měly nápad si ustrojit hned stromeček a rozdat dárky. Draky si žáčci vyrobili, ale do oblak je posílat nebudeme. Rodiče budou moci hlasovat o nejhezčího dráčka v prvním listopadovém týdnu.
Chystáme Halloweenský průvod v maskách.
Děkujeme paní Vittišové, která nám dodala papíry na kreslení a malé drobnosti jako odměny pro děti.
Kolektiv vychovatelek školní družiny

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.