Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Podzimní aktivity ŠD

PODZIMNÍ AKTIVITY ŠKOLNÍ DRUŽINY
Ani se tomu nedá věřit, ale máme za sebou dva měsíce tzv. v plné polní, čili v plném nasazení. Náhradní prostory školní družiny nám neumožňují dělat všechny aktivity, ale přesto jsme zažili už několik pěkných akcí.
Využili jsme ještě krásného, teplého počasí a společně jsme se první podzimní den rozloučili u táboráku s létem. Fotky jsou k nahlédnutí.
Společně jsme oslavili jmeniny a narozeniny dětí. Domluvili jsme se, že jednou v měsíci vždy uspořádáme tzv. narozeninovou párty pro děti, které daný měsíc narozeniny oslaví.. Sl. vychovatelka Míša připravila pro všechny děti narozeninovou šifru s odměnou.
Prvňáčkům se podařilo provonět, alespoň přízemí školy, svými jablečnými koláčky. Někomu to šlo lépe, někdo raději stál jen u tácu s jablíčky a ochutnával, někdo si udělal koláček jako za trest. Ale nic jsme nespálili, všechny koláčky jsme snědli a chutnali nám.
V druhém oddělení naopak poznávali bylinkové čaje. Bylo to adekvátní k počasí, které nás všechny zaskočilo.
Děti odsouhlasily zrušení drakiády, neboť měly nápad si ustrojit hned stromeček a rozdat dárky. Draky si žáčci vyrobili, ale do oblak je posílat nebudeme. Rodiče budou moci hlasovat o nejhezčího dráčka v prvním listopadovém týdnu.
Chystáme Halloweenský průvod v maskách.
Děkujeme paní Vittišové, která nám dodala papíry na kreslení a malé drobnosti jako odměny pro děti.
Kolektiv vychovatelek školní družiny

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.