Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Podzimní aktivity ŠD

PODZIMNÍ AKTIVITY ŠKOLNÍ DRUŽINY
Ani se tomu nedá věřit, ale máme za sebou dva měsíce tzv. v plné polní, čili v plném nasazení. Náhradní prostory školní družiny nám neumožňují dělat všechny aktivity, ale přesto jsme zažili už několik pěkných akcí.
Využili jsme ještě krásného, teplého počasí a společně jsme se první podzimní den rozloučili u táboráku s létem. Fotky jsou k nahlédnutí.
Společně jsme oslavili jmeniny a narozeniny dětí. Domluvili jsme se, že jednou v měsíci vždy uspořádáme tzv. narozeninovou párty pro děti, které daný měsíc narozeniny oslaví.. Sl. vychovatelka Míša připravila pro všechny děti narozeninovou šifru s odměnou.
Prvňáčkům se podařilo provonět, alespoň přízemí školy, svými jablečnými koláčky. Někomu to šlo lépe, někdo raději stál jen u tácu s jablíčky a ochutnával, někdo si udělal koláček jako za trest. Ale nic jsme nespálili, všechny koláčky jsme snědli a chutnali nám.
V druhém oddělení naopak poznávali bylinkové čaje. Bylo to adekvátní k počasí, které nás všechny zaskočilo.
Děti odsouhlasily zrušení drakiády, neboť měly nápad si ustrojit hned stromeček a rozdat dárky. Draky si žáčci vyrobili, ale do oblak je posílat nebudeme. Rodiče budou moci hlasovat o nejhezčího dráčka v prvním listopadovém týdnu.
Chystáme Halloweenský průvod v maskách.
Děkujeme paní Vittišové, která nám dodala papíry na kreslení a malé drobnosti jako odměny pro děti.
Kolektiv vychovatelek školní družiny

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.