Podzim (Plachá)

7.11.2012 probíhala výuka pro žáky 2.B formou tematické besedy v Krajské vědecké knihovně. Byla zaměřena na znalosti prvouky o podzimu s použitím prvků dramatické výchovy. Učili se zapojovat do besedy, naslouchat a vhodně reagovat na projevy spolužáků. Dalším cílem bylo rozšířit vědomosti o tradicích a životě našich předků a porovnat ho s dnešním způsobem života. Prostředí knihovny mělo také motivovat žáky k zájmu o knihy a vést je k aktivnímu čtenářství. Děti byly pochváleny za širokou slovní zásobu, smysluplné formulace vět a za znalosti a zájem o literaturu.