Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Poděkování ŠD (Novotná)

Vstoupili jsme již do nového roku, ale dobu obdarovávání máme ještě živě v paměti.

Rády bychom poděkovaly všem, kteří navštívili naší kavárničku na Vánoční dílně. Drobné příspěvky dopomohly obdarovat dvě děti,které jsme vybraly u Vánočního stromu přání.

Díky.

Vychovatelky školní družiny

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.