Pobyt na dopravním hřišti naší školy (Bořilová)

Ve dnech 9.9. a 10.9.2014 využily třídy na 1. stupni  pěkného počasí k pobytu na dopravním hřišti v areálu školy. Každá třída strávila svůj hodinový prostor  poznáváním  dopravních značek a různých situací v roli cyklisty nebo chodce. Žáci tak v kontrolovaných podmínkách a zábavnou formou načerpali dovednosti a znalosti, které mohou uplatnit v běžném provozu. Učitelé byli spokojeni s přístupem dětí, i s tím, že se povedlo spojit příjemné s užitečným.

Děkujeme VZP, která nám poskytla v rámci preventivního projektu finanční příspěvek na nákup koloběžek.