Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Po stopách Ferdinanda Porsche (Plachá)

Každý ví , kdo je Madona nebo David Beckham, ale světoznamé osobnosti  našeho kraje zná jen málokdo. K nim se řadí i Ferdinand Porsche, slavný konstruktér automobilů a zakladatel automobilky  Ferdinand Porsche. Narodil se ve Vratislavicích a tam se také vypravili žáci 5.B  V kulturním centru  byl pro ně připraven vzdělávací program „Po stopách F.Porsche“.
Děti díky moderní technologii poznaly jeho život, objevy a důležité vynálezy. Důkladně si prohlédly vystavené modely aut. Při plnění úkolů navštívily hrobku rodiny Porsche i jeho rodný dům. V lesoparku si děti odpočinuly a vyřádily se na lanových prolézačkách, houpačkách i labyrintech. Sluneční jarní den podporoval pohodu a dobrou náladu. Skvělá kázeň žáků přinesla radost paní učitelce a ocenění pracovnice kulturního centra.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.