Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Po stopách Ferdinanda Porsche (Plachá)

Každý ví , kdo je Madona nebo David Beckham, ale světoznamé osobnosti  našeho kraje zná jen málokdo. K nim se řadí i Ferdinand Porsche, slavný konstruktér automobilů a zakladatel automobilky  Ferdinand Porsche. Narodil se ve Vratislavicích a tam se také vypravili žáci 5.B  V kulturním centru  byl pro ně připraven vzdělávací program „Po stopách F.Porsche“.
Děti díky moderní technologii poznaly jeho život, objevy a důležité vynálezy. Důkladně si prohlédly vystavené modely aut. Při plnění úkolů navštívily hrobku rodiny Porsche i jeho rodný dům. V lesoparku si děti odpočinuly a vyřádily se na lanových prolézačkách, houpačkách i labyrintech. Sluneční jarní den podporoval pohodu a dobrou náladu. Skvělá kázeň žáků přinesla radost paní učitelce a ocenění pracovnice kulturního centra.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.