Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Po stopách Ferdinanda Porsche (Plachá)

Každý ví , kdo je Madona nebo David Beckham, ale světoznamé osobnosti  našeho kraje zná jen málokdo. K nim se řadí i Ferdinand Porsche, slavný konstruktér automobilů a zakladatel automobilky  Ferdinand Porsche. Narodil se ve Vratislavicích a tam se také vypravili žáci 5.B  V kulturním centru  byl pro ně připraven vzdělávací program „Po stopách F.Porsche“.
Děti díky moderní technologii poznaly jeho život, objevy a důležité vynálezy. Důkladně si prohlédly vystavené modely aut. Při plnění úkolů navštívily hrobku rodiny Porsche i jeho rodný dům. V lesoparku si děti odpočinuly a vyřádily se na lanových prolézačkách, houpačkách i labyrintech. Sluneční jarní den podporoval pohodu a dobrou náladu. Skvělá kázeň žáků přinesla radost paní učitelce a ocenění pracovnice kulturního centra.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.