Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Po škole chodil Mikuláš (Húsková)

Byl 5. prosinec, den stvořený pro Mikuláše a jeho černobílý doprovod. Byli očekáváni a nezklamali. Znali jména dětí hodných i zlobivých. Těch prvních bylo naštěstí víc a dočkaly se pochvaly nejen od Mikuláše, ale i od andílků rozdávajících dobré slovo i drobné sladkosti. Trojice čertů se mezitím postarala o pokárání hříšníků, jejichž nekalé skutky byly sepsány v Knize hříchů. Dočasně jsou snad vymazány. Běda však tomu, jehož chování nebude napraveno!

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.