Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Ples skoro jako v Opeře (Novotná)

Málokteré z dětí má možnost se obléknout skoro jako princezna a princ a v doprovodu stejně elegantně oblečených rodičú se vydat tančit. První družinový ples se uskutečnil 8. března 2012 v prostorách školní jídelny. Tančilo se, soutěžilo a byla i možnost malého občerstvení. Moderováním pozdního odpoledne a večera se ujala paní Jana Jägerová. Ples zahájil tanečně pohybový kroužek na melodii z pohádky Popelka. Za profesionálního vedení paní Jägerové jsme měli možnost shlédnout ukázky tanečního páru - Kateřiny Duškové a Ondřeje Sedláčka. Volila se i královna a král plesu. Pro svou korunku si došla i princezna a na džentlmena čekal pravý černý klobouk.

Plesová sezóna se pomalu blíží ke svému konci. Mnozí z nás, dospělých, si ještě nechávají doznívat tóny valčíků, či svižnějších skladeb. Pokud se Vám letos nepodařilo zařadit do svých plánů tanec, my Vás srdečně zveme příští rok k nám. Tak na taneční viděnou!

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.