Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Ples skoro jako v Opeře (Novotná)

Málokteré z dětí má možnost se obléknout skoro jako princezna a princ a v doprovodu stejně elegantně oblečených rodičú se vydat tančit. První družinový ples se uskutečnil 8. března 2012 v prostorách školní jídelny. Tančilo se, soutěžilo a byla i možnost malého občerstvení. Moderováním pozdního odpoledne a večera se ujala paní Jana Jägerová. Ples zahájil tanečně pohybový kroužek na melodii z pohádky Popelka. Za profesionálního vedení paní Jägerové jsme měli možnost shlédnout ukázky tanečního páru - Kateřiny Duškové a Ondřeje Sedláčka. Volila se i královna a král plesu. Pro svou korunku si došla i princezna a na džentlmena čekal pravý černý klobouk.

Plesová sezóna se pomalu blíží ke svému konci. Mnozí z nás, dospělých, si ještě nechávají doznívat tóny valčíků, či svižnějších skladeb. Pokud se Vám letos nepodařilo zařadit do svých plánů tanec, my Vás srdečně zveme příští rok k nám. Tak na taneční viděnou!

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.