Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Plavecký výcvik (Vančišinová)

V úterý 29.1.2013 ukončila třída 2.A plavecký výcvik. Některé děti si během výcviku zdokonalovaly svůj plavecký styl, jiní se o nějaký styl teprve pokoušeli. Mnozí statečně překonali strach . A i když ještě pár lekcí chybí k dokonalosti, dá se říci, že děti našly v plavání zalíbení. Určitě budou  i nadále s vodou kamarádi. Byli jsme mezi prvními,kdo vyzkoušeli nově postavený bazén pro plavecký výcvik i velmi oblíbenou skluzavku  a vířivku se slanou vodou. Děti se těší ,až budou ve 3.třídě s plaváním pokračovat.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena