Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Plavecký výcvik (Vančišinová)

V úterý 29.1.2013 ukončila třída 2.A plavecký výcvik. Některé děti si během výcviku zdokonalovaly svůj plavecký styl, jiní se o nějaký styl teprve pokoušeli. Mnozí statečně překonali strach . A i když ještě pár lekcí chybí k dokonalosti, dá se říci, že děti našly v plavání zalíbení. Určitě budou  i nadále s vodou kamarádi. Byli jsme mezi prvními,kdo vyzkoušeli nově postavený bazén pro plavecký výcvik i velmi oblíbenou skluzavku  a vířivku se slanou vodou. Děti se těší ,až budou ve 3.třídě s plaváním pokračovat.

Školní časopis

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii.

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod.

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena