Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Plavecký výcvik (Vančišinová)

V úterý 29.1.2013 ukončila třída 2.A plavecký výcvik. Některé děti si během výcviku zdokonalovaly svůj plavecký styl, jiní se o nějaký styl teprve pokoušeli. Mnozí statečně překonali strach . A i když ještě pár lekcí chybí k dokonalosti, dá se říci, že děti našly v plavání zalíbení. Určitě budou  i nadále s vodou kamarádi. Byli jsme mezi prvními,kdo vyzkoušeli nově postavený bazén pro plavecký výcvik i velmi oblíbenou skluzavku  a vířivku se slanou vodou. Děti se těší ,až budou ve 3.třídě s plaváním pokračovat.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.