Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Plavecký výcvik (Vančišinová)

V úterý 29.1.2013 ukončila třída 2.A plavecký výcvik. Některé děti si během výcviku zdokonalovaly svůj plavecký styl, jiní se o nějaký styl teprve pokoušeli. Mnozí statečně překonali strach . A i když ještě pár lekcí chybí k dokonalosti, dá se říci, že děti našly v plavání zalíbení. Určitě budou  i nadále s vodou kamarádi. Byli jsme mezi prvními,kdo vyzkoušeli nově postavený bazén pro plavecký výcvik i velmi oblíbenou skluzavku  a vířivku se slanou vodou. Děti se těší ,až budou ve 3.třídě s plaváním pokračovat.