Plavecký výcvik 2007

PLAVECKÝ VÝCVIK  2.B
Ve středu 26.9.2007 začal plavecký výcvik pro druhé a třetí třídy. První nastoupila třída 2.B. Výcvik probíhá v plaveckém bazénu  na Tržním náměstí. Hned v první lekci si děti vyzkoušely první tempa ve velkém bazénu. Někdo se vody trošku bál, ale po ukončení výcviku,  který má 20 lekcí, budou všichni plavat jako štičky.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.