Planetárium (Štelzigová)

V úterý 17. dubna navštívili žáci 4. A a  5. A Planetárium v Praze.  V programu  Pozorujeme oblohu jsme se společně vydali do vesmíru, kde jsme pozorovali pohyb planet v naší sluneční soustavě, naučili se rozpoznávat jednotlivá souhvězdí a lépe se orientovat na noční obloze. Po návštěvě Planetária jsme se vydali na prohlídku Prahy.  Od Pražského hradu pokračovala naše  cesta  ke Karlovu mostu až na Staroměstské náměstí.

Ochranné prostředky dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.