Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Pěvecká soutěž (Blahová)

Ve čtvrtek 31.3. se ve školní družině konala pěvecká soutěž – „Všichni máme talent“.
Účast v soutěži byla dobrovolná a soutěžit mohli sólisté i skupiny.  Zazněly písně lidové, populární, z vlastní tvorby a dokonce se i rapovalo. Vše hodnotila odborná porota v čele s p.uč. Radanou Bořilovou. Porota  hodnotila pěvecké výkony velmi zodpovědně a vůbec neměla jednoduchou práci. Nejvíce bodů získali sólisté Anička Kazdová a Patrik Šimera.
Na všechny, kteří našli odvahu a soutěže se zúčastnili, čekala malá odměna a velký potlesk od publika.