Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Perníky s duší (Novotná)

Ještě máme v živé paměti vůni cukroví, stromečku a perníčků. Čas prožitý s našimi nejbližšími, společná setkání, spousty smíchu, dobré nálady a odpočinku. Vraťme se ale ještě krátce k naší vánoční dílně a výstavě perníkových ( skoro zázraků).
Požádali jsme vás, aby jste nám přinesli jakýkoliv výtvor z perníku. Celkem se jich sešlo 13. Chaloupky, betlém, zvoneček, kostelík, věnec a mnoho dalších. Byla to krása!!!
Tolik precizní práce a takový výsledek!
Bylo velmi těžké rozhodování komu dát svůj hlas. Ale rozhodování patří k životu a tak to bylo i ve výběru perníkového výtvoru, který se vám líbil nejvíce.
Ceny za maminky převzaly děti, které byly nadmíru pyšné.  Zvláštní ocenění dostaly také děti, které do přehlídky a soutěže věnovaly svůj vlastní perníkový výrobek.

Jak jste hlasovali:
1. místo - chaloupka s neskutečně malinkým prasátkem pro štěstí – tvůrci
rodina  Kovaříková
2. místo – perník s duší ve tvaru zvonku - tvůrci
       Adam Sidor s maminkou
3. místo – chaloupka opravdu perníková - tvůrci
Terezka Dřízhalová s babičkou

Děkujeme Vám  všem za hlasování a tvůrcům perníků, skládáme velký obdiv od nás všech.