Důležitá sdělení

Perličky (Plachá)

PERLIČKY ČESKÉHO ŘEMESLA
24.4.2010 se žáci 4.B zúčastnili prvního ročníku festivalu Perličky českého řemesla. Děti shlédly prezentaci středních škol libereckého kraje a praktické ukázky řemesel. Někteří poprvé uviděli sklářskou pec a práci se žhavou skleněnou hmotou,vyzkoušeli si práci aranžérů nebo truhlářů. Děvčata okouzlila skleněná bižuterie a výroba skleněných figurek u kahanu. Mlsouni neodolali a ochutnali palačinky mistrů kuchařů. Některé děti  se rozhodly čím budou dříve, než jsme opustili výstavu. Jen to prý musí říct mámě.

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.