Perličky (Plachá)

PERLIČKY ČESKÉHO ŘEMESLA
24.4.2010 se žáci 4.B zúčastnili prvního ročníku festivalu Perličky českého řemesla. Děti shlédly prezentaci středních škol libereckého kraje a praktické ukázky řemesel. Někteří poprvé uviděli sklářskou pec a práci se žhavou skleněnou hmotou,vyzkoušeli si práci aranžérů nebo truhlářů. Děvčata okouzlila skleněná bižuterie a výroba skleněných figurek u kahanu. Mlsouni neodolali a ochutnali palačinky mistrů kuchařů. Některé děti  se rozhodly čím budou dříve, než jsme opustili výstavu. Jen to prý musí říct mámě.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.