Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Perličky (Plachá)

PERLIČKY ČESKÉHO ŘEMESLA
24.4.2010 se žáci 4.B zúčastnili prvního ročníku festivalu Perličky českého řemesla. Děti shlédly prezentaci středních škol libereckého kraje a praktické ukázky řemesel. Někteří poprvé uviděli sklářskou pec a práci se žhavou skleněnou hmotou,vyzkoušeli si práci aranžérů nebo truhlářů. Děvčata okouzlila skleněná bižuterie a výroba skleněných figurek u kahanu. Mlsouni neodolali a ochutnali palačinky mistrů kuchařů. Některé děti  se rozhodly čím budou dříve, než jsme opustili výstavu. Jen to prý musí říct mámě.