Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Perličky (Plachá)

PERLIČKY ČESKÉHO ŘEMESLA
24.4.2010 se žáci 4.B zúčastnili prvního ročníku festivalu Perličky českého řemesla. Děti shlédly prezentaci středních škol libereckého kraje a praktické ukázky řemesel. Někteří poprvé uviděli sklářskou pec a práci se žhavou skleněnou hmotou,vyzkoušeli si práci aranžérů nebo truhlářů. Děvčata okouzlila skleněná bižuterie a výroba skleněných figurek u kahanu. Mlsouni neodolali a ochutnali palačinky mistrů kuchařů. Některé děti  se rozhodly čím budou dříve, než jsme opustili výstavu. Jen to prý musí říct mámě.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.