Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Perličky českého řemesla (Marková)

Žáci 8.A se v pátek 8.4.2011 zúčastnili festivalu Perličky českého řemesla, který připravilo Centrum vzdělanosti Libereckého kraje v rámci projektu na podporu technického vzdělávání TECHyes. Pro osmáky bylo toto téma aktuální i proto, že již za necelý rok je čeká důležitá volba: kam půjdu základní škole? Zde se mohli žáci seznámit s náplní studia dvanácti technicky zaměřených středních škol a odborných učilišť  z Liberce a okolí, pohovořit si o možnostech studia a zejména si v praxi vyzkoušet některé věci, které ke studiu příslušných oborů patří. Součástí festivalu byla i přehlídka dravých ptáků a ukázka práce sokolníka, který dětem ve svém poutavém výkladu přiblížil život těchto opeřenců. Chcete-li vidět, jak cvičené káně prolétá skupince žáků mezi nohama, podívejte se na krátké video, které najdete v kompletní fotogalerii: https://picasaweb.google.com/zsbarvirska/PerlickyCeskehoRemesla842011#

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.