Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Perličky českého řemesla (Marková)

Žáci 8.A se v pátek 8.4.2011 zúčastnili festivalu Perličky českého řemesla, který připravilo Centrum vzdělanosti Libereckého kraje v rámci projektu na podporu technického vzdělávání TECHyes. Pro osmáky bylo toto téma aktuální i proto, že již za necelý rok je čeká důležitá volba: kam půjdu základní škole? Zde se mohli žáci seznámit s náplní studia dvanácti technicky zaměřených středních škol a odborných učilišť  z Liberce a okolí, pohovořit si o možnostech studia a zejména si v praxi vyzkoušet některé věci, které ke studiu příslušných oborů patří. Součástí festivalu byla i přehlídka dravých ptáků a ukázka práce sokolníka, který dětem ve svém poutavém výkladu přiblížil život těchto opeřenců. Chcete-li vidět, jak cvičené káně prolétá skupince žáků mezi nohama, podívejte se na krátké video, které najdete v kompletní fotogalerii: https://picasaweb.google.com/zsbarvirska/PerlickyCeskehoRemesla842011#

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.