Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Pekař peče housky (Plachá)

Výchovně vzdělávací program v Ekocentru Střevlík nabídl žákům 2.B prožít zajímavé a radostné dopoledne. Už samotná jízda vlakem byla pro mnohé zážitkem: sníst svačinu dříve, než vyjede vlak ze stanice nebyl problém. Sluníčko a jiskřící sníh vytvářely příjemnou pohodu na cestě do střediska ekologické výchovy, kde vše bylo připraveno k pečení housek. Podle pokynů pekařky Evy a skřítka Kmínka si nejdříve děti připravily kvásek, pracně vymíchaly těsto a po vykynutí začalo horečné válení těsta. Netrvalo dlouho a celým domem se nesla vůně pečených housek a preclíčků,bochánků a rohlíčků. Program byl doplněn poznatky o pěstování obilí dnes a dříve. S ještě teplými houskami a spousty novými zážitky se žáci vydali zpět do Liberce.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.