Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Pekař peče housky (Plachá)

Výchovně vzdělávací program v Ekocentru Střevlík nabídl žákům 2.B prožít zajímavé a radostné dopoledne. Už samotná jízda vlakem byla pro mnohé zážitkem: sníst svačinu dříve, než vyjede vlak ze stanice nebyl problém. Sluníčko a jiskřící sníh vytvářely příjemnou pohodu na cestě do střediska ekologické výchovy, kde vše bylo připraveno k pečení housek. Podle pokynů pekařky Evy a skřítka Kmínka si nejdříve děti připravily kvásek, pracně vymíchaly těsto a po vykynutí začalo horečné válení těsta. Netrvalo dlouho a celým domem se nesla vůně pečených housek a preclíčků,bochánků a rohlíčků. Program byl doplněn poznatky o pěstování obilí dnes a dříve. S ještě teplými houskami a spousty novými zážitky se žáci vydali zpět do Liberce.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Jídelna
Školní časopis

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena