Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Párty zdravé pětky v 6.A (Marková)

V pátek 8.2. se třída 6.A zúčastnila zajímavého programu na téma zdravé výživy, který nebyl jen teoretický, ale obsahoval i přípravu občerstvení. Nejprve paní lektorka Jana Ježková žáky formou soutěže seznámila se zásadami správného stravování, představila jim výživovou pyramidou, vitamíny a další zdraví prospěšné látky. Potom si každá skupina žáků vybrala pokrm, který na místě z připravených surovin podle fotky vyrobila a následně i snědla. Tato část měla největší úspěch a děti si tak mohly ověřit, že to, co je zdravé, může být i dobré. Projekt Zdravá pětka je součástí nadačního fondu Albert.

Ohlasy žáků:
"Líbilo se mi, jak jsme připravovali jídlo a dostávali žetonky za odpovědi na otázky."
"Líbilo se mi vaření a párty i povídání o zdravé výživě a o tom, jak bychom měli žít. Moc mě to bavilo."
"Mně se na tom líbilo vše, ale nejvíc jak jsme si to jídlo udělali a pak snědli."
"Líbila se mi výroba těch věcí. Chtěla bych to každý pátek."
"Moc se mi to líbilo. Připravit jídlo byla zábava."

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.