Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Párty za vysvědčení ve školní družině (Novotná)

Párty za vysvědčení
Již tradičně se v družině koná „oslava“ pololetního vysvědčení formou zábavného odpoledne. Setkávají se tu všechna oddělení z družiny, aby si zasoutěžila, zamlsala a získala nějaké drobné odměny. I letos tomu nebylo jinak. Vše se neslo opět v duchu pohádek.
Velmi zábavná byla soutěž na motivy pohádky „ O princezně Koloběžce“. Děti měly nejdříve obléci princeznu, pak princezna zdolat cestu na koloběžce a nakonec vyluštit hádanku a odpověď odvézt opět na koloběžce panu králi.  Následující klání proběhlo v přenosu míčku na pálce stolního tenisu a dobývání hradu.
Nakonec jsme si všichni zamlsali. A odměny? Ty získají naši soutěžící v pondělí při vyprávění o tom, jak se nám celá odpolední párty vydařila.