Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Partnerská škola z Augsburgu opět v Liberci (Húsková)

V týdnu od 17. do 21. října 2022 jsme po dlouhé covidové pauze uvítali šestnáct žáků a tři jejich učitele z Kapellen Mittelschule. Pestrý program účastníky zcela pohlil, velmi rychle vzniklo mnoho nových přátelství. Zážitky z tohoto krátkého časového úseku s námi jistě vydrží dlouho. A co zde tedy v doprovodu různých skupin žáků z 2. stupně ZŠ Barvířská absolvovali? Společné seznamování a následnou prohlídku města s novými kamarády, návštěvu radnice, IQLandie, bowlingu, ale i Prahy a na závěr divoukou, ale organizovanou rozlučku. Za spolufinancování této akce děkujeme Česko-německému fondu budoucnosti, městu Liberec i SRPDŠ.

Fotografie z tohoto týdne naleznete ZDE.