Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Parlamentní valentýnská akce na Barvířské (Wollrabová)

Rok se s rokem sešel a parlamentní zástupci si opět připravili všemi tak oblíbenou akci na svátek sv. Valentýna. Od 12.2. – 13.2. měli žáci možnost poslat valentýnku někomu, na kom jim záleží; buď své tajné lásce, kamarádovi, kamarádce nebo i učitelům. Psaníčko vhazovali do zapečetěné krabice a pověření pošťáci „Amorci“ pak psaní dotyčné/mu doručili. Tematická výzdoba byla samozřejmostí a tentokrát nechyběla ani hudební produkce o velké přestávce a nabídka speciálních cukrovinek nebo balíčků s drobnými dárky.

Děkujeme všem zúčastněním za organizaci skvělé akce, kterou jsme si všichni užili a na chviličku jsme narušili školní streotyp.