Pan Andersen a Čtyřlístek ve školní knhovně (Novotná)

Noc s Andersenem, tentokrát již 12. ročník, měla v naší školní knihovně velký úspěch. Budoucí noční spáči totiž přivítali nejen pana Andersena, ale i oblíbené postavy z časopisu Čtyřlístek. O zábavu se postarala Fifinka, Bobík, Pinďa a čtveřici přátel uzavřel Myšpulín. Společně jsme četli, tvořili, poslouchali, kuchtili, sportovali a vydali se za pokladem.
Díky šikovnosti maminek jsme v sobotu ráno, na apríla, společně posnídali báječné sladké dobroty.
Užili jsme si společně báječný večer a v sobotu ráno se rozešli s dobrou náladou. A tak se všichni těšíme, kdo nás navštíví v dalším ročníku Noci s Andersenem, v roce 2018.