Ovoce do škol (Švihlová)

OVOCE DO ŠKOL
Naše škola se zapojila do projektu EU a ČR "Ovoce do škol".
Tento týden je projekt zahájen a ovoce nebo zelenina bude žákům vydávána každou středu o velké přestávce (tzn . počínaje středou 10.3.2010).

Na tyto produkty mají nárok děti 1. - 5.r., kterým budou poskytnuty zdarma.
Více podrobností se dočtete na
www.ovocedoskol.eu

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.