Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Orient - 4.B (Plachá)

ORIENT
3.3.2010 byl den, kdy žáci 4.B měli objednaný program v Oblastní galerii Barevná laboratoř pana Chena. Program byl ušit na míru výstavě Slunce Orientu, která představuje orientálně zaměřenou tvorbu českých autorů. Nejprve si děti prohlédly výstavu, zaměřily se na rysy orientální tvorby a pak je zkoušely uplatnit ve své vlastní práci. Každý  si mohl vybrat činnost, která ho zaujala a naplňovala  spokojeností  a tvůrčí aktivitou. A tak v barevné laboratoři vznikali čínští draci, kvítky sakury, origami, krásné obrázky . V pondělí ve výtvarné výchově  budou žáci zkoušet čínské svitky. Budou na nástěnce, můžete se přijít podívat.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.