Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Orient - 4.B (Plachá)

ORIENT
3.3.2010 byl den, kdy žáci 4.B měli objednaný program v Oblastní galerii Barevná laboratoř pana Chena. Program byl ušit na míru výstavě Slunce Orientu, která představuje orientálně zaměřenou tvorbu českých autorů. Nejprve si děti prohlédly výstavu, zaměřily se na rysy orientální tvorby a pak je zkoušely uplatnit ve své vlastní práci. Každý  si mohl vybrat činnost, která ho zaujala a naplňovala  spokojeností  a tvůrčí aktivitou. A tak v barevné laboratoři vznikali čínští draci, kvítky sakury, origami, krásné obrázky . V pondělí ve výtvarné výchově  budou žáci zkoušet čínské svitky. Budou na nástěnce, můžete se přijít podívat.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.