Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Olympijský den (Šulcová)

Koncem července 2012 budou v Londýně zahájeny XXX. olympijské hry, ale žáci ZŠ Barvířská v Liberci si svoji vlastní olympiádu užili již ve středu 27.6.2012 a to se vším, co k pravé olympiádě patří.
Místem konání byl sportovní areál školy. Po hlavním hřišti defiloval průvod sportovců z 11 tříd, jež na sobě měly oblečení v barvách olympijských kruhů. Před hlavní „tribunou“s olympijskou vlajkou vytvořili žáci olympijské kruhy a potleskem přivítali zástupce jednotlivých tříd, kteří přinesli na sportoviště olympijskou pochodeň. Čestnými hosty byli fotbalisté partnerského FC Slovanu Liberec Jan Nezmar a Zbyněk Hauzr, jenž také olympijský oheň zapálil. Zahajovací řeč pronesl pan ředitel Miloslav Kuželka a slib za žáky - olympioniky nejlepší sportovec školy Jan Železný z 9.A.
A pak už začalo pravé olympijské klání, i když v disciplínách trochu netradičních: pro 1.-5. tř. např. – skákání v pytli, chůdy, slalom, hod papírovou koulí apod., pro 6.-7. tř. – střelba nohou či házení na přesnost, ostrovy (aneb spolupráce),překážková dráha, fotbal pro kluky a házená pro dívky. Žáci 8. a 9. tř. pak ještě organizovali pro 1.-5.tř. jarmark s řadou disciplín. Po jejich splnění si malí sportovci mohli získané žetony směnit za sladkou odměnu.
Příjemné dopoledne konce školního roku si tak užili opravdu všichni a teď už se těší na vytoužené prázdniny a sledování té pravé olympiády v Londýně.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Úřední hodiny kanceláře školy

Vážení rodiče,

hospodářka školy bude od 1.3.2021 v kanceláři:  pondělí - čtvrtek 9:00 - 11:00 hod.
(vyzvedávání učebnic, pracovních sešitů, natištěných úkolů aj.)

V případě potřeby volejte 724 577 362 a domluvte jiný čas.

Informace o provozu pro pracovníky IZS

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla ZRUŠENA jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od 2.3.2021. Pro tyto je určena MŠ Motýlek https://msmotylek.eu/


Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření