Olympiáda - Vancouver 2010 (Švihlová)

OLYMPIÁDA - VANCOUVER 2010
Protože máme na škole spoustu sportovců, tak fandíme olympiádě.
Čtvrteční ráno bylo trochu netradiční. Žáci 2. stupně naší školy měli možnost sledovat přímý přenos utkání v ledním hokeji mezi týmem Česka a Slovenska. Zápas byl nadšeně sledován a při každého gólu vypukl obrovský jásot. V závěru byla velká radost nad výsledkem 3:1 pro nás. Vítěznému týmu našich hokejistů děkujeme, že pro nás připravil tak pěkný začátek dne a zdravíme je do Vancouveru.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.