Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Okresní kolo recitační soutěže (Šulcová)

Ve dnech 10.a 11.března se v Domě dětí a mládeže Větrník konalo okresní kolo recitační soutěže. Naše škola nominovala na základě umístění ve školním kole Antonína Mergla z 5.B a Elišku Loulovou z 6.A. Bohužel oba žáci před soutěží onemocněli. Toník se pro nemoc nemohl okresního  kola zúčastnit vůbec a Eliška hájila barvy naší školy s velkou hlasovou indispozicí. Děkujeme oběma za snahu, s jakou se připravovali, a věříme, že příští rok pro ně bude šťastnější.