Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Okresní kolo přespolního běhu družstev (Plačková)

Úspěch v přespolním běhu!!!! Naši chlapci se umístili na 1. místě v kategorii III.

V pátek 4.10.2013 se družstvo žáků naší školy, ve složení:
Bína Marek
Chmátal David
Kavan Šimon
Kavan Matouš
Mikeš Mikuláš
Peřina Marián
zúčastnilo okresníko kola v přespolním běhu. Akce se konala v areálu MBS střelnice v LB Ruprechticích. Počasí bylo větrné, ale slunečné. Terén náročný. (Trať  1.5 km byla pro mnohé vyčerpávající). 5 žáků naší školy však dosáhlo v celkovém pořadí 50 závodníků na umístění do 11 místa!!! To rozhodlo. Naše družstvo ml.žáků obsadilo 1.místo. Postupujeme do krajského finále, které se koná 10.10.2013 v Jablonci nad Nisou. GRATULUJEME.