Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Okresní florbalové semifinále starších žáků (Václav)

Jako vítěz jedné ze základních skupin jsme se kvalifikovali na další florbalový turnaj – semifinále okresu Liberec.  Ve čtyřčlenné skupině jsme odehráli tři zápasy. Prvním sokem byl výběr GYMÁZIA F. X. ŠALDY – remíza 0:0, druhým soupeřem byl tým ZŠ ČESKÝ DUB – výhra 4:0 a v posledním duelu jsme se utkali se ZŠ JEŠTĚDSKÁ – remíza 1:1. Sečteno a podtrženo – postup do okresního finále ( bude se konat v pondělí 8.12.2014) byl náš. Držte palce!