Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Okresní florbalové finále starších žáků (Václav)

Po dvou úspěšných turnajích jsme se kvalifikovali do florbalového finále okresu Liberec, kde jsme narazili na ZŠ JEŠTĚDSKOU, GYMNÁZIUM JERONÝMOVA a ZŠ CHRASTAVA. Pouze jediná výhra (se ZŠ CHRASTAVA) nás odsoudila na 3. místo. Takže „bedna“ ! A to se vždy počítá! Děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

SESTAVA: RÁČEK, SEDLÁČEK, GEMBICKÝ, KARLÍK, PLECHATÝ, MEČÍŘ, BÍNA, ŽIŽKA, KRPATA, DANĚK, HALGAŠ