Okresní finále volejbalu starších žáků

OKRESNÍ FINÁLE VOLEJBALU STARŠÍCH ŽÁKŮ
Po vítězství v okrskovém kole jsme se probojovali na finálový turnaj okresu Liberec. Ten se konal v pátek 27.5.2007 na ZŠ SOKOLOVSKÁ,  kde jsme obsadili stříbrnou příčku. Na tomto výsledku se podíleli žáci 9.B ve složení KANŤAS, UZLIK, KORĎAS, ŠINDY, PÁSA, PIRŠY a HŘÍDELKA.

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.