Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Okresní finále volejbalu 13.5.2010 (Václav)

OKRESNÍ FINÁLE VE VOLEJBALE
Ve čtvrtek 13.5.2010 jsme se zúčastnili okresního finále ve volejbale starších žáků - obsadili jsme slušné 3. místo, což odpovídá našim možnostem. Za reprezentaci školy děkujeme: Kolářovi, Čeřovskému, Jíchovi, Řehákovi, Skolodovi a Škodovi (všichni z 9.A)

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.