Okresní finále ve florbalu-ml. žáci 6.-7.tř.

OKRESNÍ FINÁLE FLORBALU - MLADŠÍ ŽÁCI (6.-7. třída)
Do okresního finále jsme ze základní skupiny posoupili bez ztráty kytičky (neobdrželi jsme ani jednu branku). V tomto duchu jsme odstartovali i začátek okresního finále – a to zápasem proti stejně starým borcům z Gymnázia Jeronýmova. Od začátku jsme diktovali tempo a hra byla pod naší kontrolou – brzy jsme šli do vedení a skóre se zastavilo na stavu 4:0 pro nás. Povzbuzeni touto výhrou jsme nastoupili proti Frýdlantu. Vtomto zápase se z našich borců stala „gólová mašina“, která se ani na okamžik nezadrhla a stav na světelné tabuli po skončení utkání hovoří za vše 11:0 pro Barvírnu!!! Postup jsme si zajistili vítězstvím ve skupině a v semifinále jsme měli narazit na druhý tým z druhé skupiny – tím se stalo družstvo ZŠ JEŠTĚDSKÉ. Tento zápas rozhodoval o našem úspěchu či neúspěchu, proto je s podivem, že již po 8 vteřinách prohráváme - to co si říkáme před zápasem nedodržujeme a zasloženě inkasujeme další branku. Teprve teď se nadechujeme ke steči – vyrovnáváme na 2:2 a chvíli před koncem jdeme do vedení, to však ztrácíme po standartní situaci soupeře – musí tedy rozhodnout samostatné nájezdy, v nich taháme za kratší konec a prohráváme!!! V souboji o 3. místo porážíme ZŠ U ŠKOLY 6:1 (tento tým porazil i pozdějšího vítěze – ZŠ JEŠTĚDSKOU – a my ho porazili 6:1....... škoda) Jinak všem děkuji za přístup a dobré výkony!!!

NAŠE SESTAVA
OBRANNÉ DVOJICE: ČÉŘA, SONNY
                                 SÁLIK, KOLY
ÚTOČNÉ FORMACE:  JÍCHYČ, DRAŠNY, BULDA
                                  KAISŘIK, BARY, HORNIS
OPORA V BRANCE:   BLÁŽA

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.