Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Okresní finále ve florbalu-ml. žáci 6.-7.tř.

OKRESNÍ FINÁLE FLORBALU - MLADŠÍ ŽÁCI (6.-7. třída)
Do okresního finále jsme ze základní skupiny posoupili bez ztráty kytičky (neobdrželi jsme ani jednu branku). V tomto duchu jsme odstartovali i začátek okresního finále – a to zápasem proti stejně starým borcům z Gymnázia Jeronýmova. Od začátku jsme diktovali tempo a hra byla pod naší kontrolou – brzy jsme šli do vedení a skóre se zastavilo na stavu 4:0 pro nás. Povzbuzeni touto výhrou jsme nastoupili proti Frýdlantu. Vtomto zápase se z našich borců stala „gólová mašina“, která se ani na okamžik nezadrhla a stav na světelné tabuli po skončení utkání hovoří za vše 11:0 pro Barvírnu!!! Postup jsme si zajistili vítězstvím ve skupině a v semifinále jsme měli narazit na druhý tým z druhé skupiny – tím se stalo družstvo ZŠ JEŠTĚDSKÉ. Tento zápas rozhodoval o našem úspěchu či neúspěchu, proto je s podivem, že již po 8 vteřinách prohráváme - to co si říkáme před zápasem nedodržujeme a zasloženě inkasujeme další branku. Teprve teď se nadechujeme ke steči – vyrovnáváme na 2:2 a chvíli před koncem jdeme do vedení, to však ztrácíme po standartní situaci soupeře – musí tedy rozhodnout samostatné nájezdy, v nich taháme za kratší konec a prohráváme!!! V souboji o 3. místo porážíme ZŠ U ŠKOLY 6:1 (tento tým porazil i pozdějšího vítěze – ZŠ JEŠTĚDSKOU – a my ho porazili 6:1....... škoda) Jinak všem děkuji za přístup a dobré výkony!!!

NAŠE SESTAVA
OBRANNÉ DVOJICE: ČÉŘA, SONNY
                                 SÁLIK, KOLY
ÚTOČNÉ FORMACE:  JÍCHYČ, DRAŠNY, BULDA
                                  KAISŘIK, BARY, HORNIS
OPORA V BRANCE:   BLÁŽA

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.