Okresní finále ve florbalu 20.5.2009

OKRESNÍ FINÁLE VE FLORBALU
Ve středu 20.5.2009 se již tradičně na naší škole uskutečnilo okresní finále fotbalového Mc Donald´s Cupu v obou věkových kategoriích.
V té mladší (1. – 3. třída) nás čekalo mužstvo ze ZŠ VRCHLICKÉHO, ZŠ LESNÍ a borci z VIŠŇOVÉ. S prvním jmenovaným jsme smolně prohráli 1:0, se ZŠ LESNÍ  jsme remizovali 0:0 a VÍŠŇOVOU jsme porazili 8:0.
Výsledkem našeho snažení bylo krásné 2. MÍSTO  v okresu Liberec. Střelecky se prosadili především Méča a Daněk, kteří nám pomáhali i v kategorii starších.
Naše sestava: PLECHATÝ, DANĚK, MEČÍŘ, EXNER, STŘÍTESKÝ SONNTAGOVÁ, HADJSALAH, KOLOMAZNÍK, VAŇÁTKO
Naopak  kategorii starších ( 4. -  5. třída ) jsme vyhráli a postoupili do krajského finále, které se koná 29.5.2009 na stadionu U Nisy. Nutno ale podotknout, že postup rozhodně jednoduchý nebyl. Zápasy byly naprosto vyrovnané a rozhodovaly maličkosti. Především v našem duelu se ZŠ LESNÍ  jsme tahali za kratší konec. V tu nejvhodnější chvíli nás však spasil Pepíno Šůmů a rozhodl o naše postupu do krajského finále.
NAŠE SESTAVA: KRÁL, BEDNÁŘ, BENC, ŠŮMA, RESL, KOS, BARAC, VLAS, MEČÍŘ, DANĚK, PLECHATÝ

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.