Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Okresní finále v basketbalu 28.2.2008

OKRESNÍ FINÁLE V BASKETBALU
Ve čtvrtek 28. února 2008 jsme sehráli okresní finále v košíkové na ZŠ Dobiášova.
V sestavě : Farky, Paťour, Vely, Dospik, Studna, Jenda a Chulit jsme nastoupili k 1. zápasu proti Gymnáziu Jeronýmova.
V tomto zápasu se nám nedařilo téměř nic! Pořádně jsme si nepřihráli, při střelbě jsme málokdy vsítili, a tak jsme prohráli
vysokým rozdílem 22:12. Jediné pozitivum, které tento zápas přineslo, bylo to, že se nečekaně střelecky probudil Paťour. V dalším zápase proti ZŠ Česká to bylo úplně naopak! Na co jsme sáhli, z toho jsme se radovali, zápas ke konci gradoval a i přes náš velký nápor jsme "pouze" vybojovali remízu 23:23. V tomto zápasu jsme se i několikrát prosadili ve střelbě za 3 body, které vsítili Farky a Paťour. Za zmínku stojí také 100% úspěšnost Paťoura v trestném střílení. Ve 3. zápase se
ZŠ Ještědskou jsme měli zápas pevně ve svých rukou! Začali se prosazovat i Dospik a Jenda, a vyhráli jsme rozdílem třídy 24:14. Po závěrečném protestu pana učitele Václava, při chybném spočítání našeho skóre, jsme nakonec obsadili skvělé 2. místo.
Patka Marek, 9.B

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.