Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Okresní finále v basketbalu 28.2.2008

OKRESNÍ FINÁLE V BASKETBALU
Ve čtvrtek 28. února 2008 jsme sehráli okresní finále v košíkové na ZŠ Dobiášova.
V sestavě : Farky, Paťour, Vely, Dospik, Studna, Jenda a Chulit jsme nastoupili k 1. zápasu proti Gymnáziu Jeronýmova.
V tomto zápasu se nám nedařilo téměř nic! Pořádně jsme si nepřihráli, při střelbě jsme málokdy vsítili, a tak jsme prohráli
vysokým rozdílem 22:12. Jediné pozitivum, které tento zápas přineslo, bylo to, že se nečekaně střelecky probudil Paťour. V dalším zápase proti ZŠ Česká to bylo úplně naopak! Na co jsme sáhli, z toho jsme se radovali, zápas ke konci gradoval a i přes náš velký nápor jsme "pouze" vybojovali remízu 23:23. V tomto zápasu jsme se i několikrát prosadili ve střelbě za 3 body, které vsítili Farky a Paťour. Za zmínku stojí také 100% úspěšnost Paťoura v trestném střílení. Ve 3. zápase se
ZŠ Ještědskou jsme měli zápas pevně ve svých rukou! Začali se prosazovat i Dospik a Jenda, a vyhráli jsme rozdílem třídy 24:14. Po závěrečném protestu pana učitele Václava, při chybném spočítání našeho skóre, jsme nakonec obsadili skvělé 2. místo.
Patka Marek, 9.B