Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Okresní finále v basketbalu 28.2.2008

OKRESNÍ FINÁLE V BASKETBALU
Ve čtvrtek 28. února 2008 jsme sehráli okresní finále v košíkové na ZŠ Dobiášova.
V sestavě : Farky, Paťour, Vely, Dospik, Studna, Jenda a Chulit jsme nastoupili k 1. zápasu proti Gymnáziu Jeronýmova.
V tomto zápasu se nám nedařilo téměř nic! Pořádně jsme si nepřihráli, při střelbě jsme málokdy vsítili, a tak jsme prohráli
vysokým rozdílem 22:12. Jediné pozitivum, které tento zápas přineslo, bylo to, že se nečekaně střelecky probudil Paťour. V dalším zápase proti ZŠ Česká to bylo úplně naopak! Na co jsme sáhli, z toho jsme se radovali, zápas ke konci gradoval a i přes náš velký nápor jsme "pouze" vybojovali remízu 23:23. V tomto zápasu jsme se i několikrát prosadili ve střelbě za 3 body, které vsítili Farky a Paťour. Za zmínku stojí také 100% úspěšnost Paťoura v trestném střílení. Ve 3. zápase se
ZŠ Ještědskou jsme měli zápas pevně ve svých rukou! Začali se prosazovat i Dospik a Jenda, a vyhráli jsme rozdílem třídy 24:14. Po závěrečném protestu pana učitele Václava, při chybném spočítání našeho skóre, jsme nakonec obsadili skvělé 2. místo.
Patka Marek, 9.B

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny 
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude 

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete 
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.