Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Okresní finále starších žáků (Václav)

Stejně jako naši mladší žáci i starší postoupili do okresního finále, kde  narazili na tři nejlepší florbalové týmy v okrese Liberec. Nutno podotknout, že i přes veškerou snahu a nasazení se našim sportovcům nepodařilo bodovat a po třech prohrách obsadili 4. místo. Herně naši svěřenci nezklamali, výsledkově trochu ano. Přesto díky za reprezentaci, nasazení a bojovnost. 

SESTAVA: VLAS, RICHTER, ADAM, MIZERA, LEITNER, KHUN, PÁNEK, VRABEC, BARTOŠ, KRAUS a PETR