Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Okresní finále Mc Donald´s cupu 13.5.2008

OKRESNÍ FINÁLE MC DONALD´S CUPU
V úterý 13.05.2008 se na umělé trávě ZŠ Barvířská konalo vyvrcholení postupové fotbalové soutěže v rámci okresu Liberec. V obou vyhlášených kategoriích (1.-3. a 4.-5. třída) jsme do tohoto turnaje postoupili i my. A vedlo se nám výborně, jelikož výsledkem naší snahy byl postup do krajského finále v obou kategoriích. Nutno podotknout, že snáze turnajem propluli starší borci, jelikož postup mladších nám zkomplikoval jeden obdržený gól v poslední minutě posledního zápasu. Závěrečné sčítání výsledků však vyznělo pro nás a my mohli slavit postup z prvního místa.
Krajské finále se hraje v pátek 30.05.2008 na stadionu U Nisy, přijďte nás podpořit – budeme se těšit.

SESTAVY:
1.-3. TŘÍDA
KUBLA – MEČÍŘ – BARAC – RESL – KOS – HADJSALAH – ABRT – ŠŮMA – VLČEK – DANYI – ARIKAN

4.-5. TŘÍDA
KRÁL – JANKŮ – KOS – ŠÁMAL – ŽELEZNÝ  - KADLEC – BENC – RESL - ČERNOHORSKÝ

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.