Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Okresní finále Mc Donald´s cupu 13.5.2008

OKRESNÍ FINÁLE MC DONALD´S CUPU
V úterý 13.05.2008 se na umělé trávě ZŠ Barvířská konalo vyvrcholení postupové fotbalové soutěže v rámci okresu Liberec. V obou vyhlášených kategoriích (1.-3. a 4.-5. třída) jsme do tohoto turnaje postoupili i my. A vedlo se nám výborně, jelikož výsledkem naší snahy byl postup do krajského finále v obou kategoriích. Nutno podotknout, že snáze turnajem propluli starší borci, jelikož postup mladších nám zkomplikoval jeden obdržený gól v poslední minutě posledního zápasu. Závěrečné sčítání výsledků však vyznělo pro nás a my mohli slavit postup z prvního místa.
Krajské finále se hraje v pátek 30.05.2008 na stadionu U Nisy, přijďte nás podpořit – budeme se těšit.

SESTAVY:
1.-3. TŘÍDA
KUBLA – MEČÍŘ – BARAC – RESL – KOS – HADJSALAH – ABRT – ŠŮMA – VLČEK – DANYI – ARIKAN

4.-5. TŘÍDA
KRÁL – JANKŮ – KOS – ŠÁMAL – ŽELEZNÝ  - KADLEC – BENC – RESL - ČERNOHORSKÝ

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.