Okresní finále Mc Donald´s cupu 13.5.2008

OKRESNÍ FINÁLE MC DONALD´S CUPU
V úterý 13.05.2008 se na umělé trávě ZŠ Barvířská konalo vyvrcholení postupové fotbalové soutěže v rámci okresu Liberec. V obou vyhlášených kategoriích (1.-3. a 4.-5. třída) jsme do tohoto turnaje postoupili i my. A vedlo se nám výborně, jelikož výsledkem naší snahy byl postup do krajského finále v obou kategoriích. Nutno podotknout, že snáze turnajem propluli starší borci, jelikož postup mladších nám zkomplikoval jeden obdržený gól v poslední minutě posledního zápasu. Závěrečné sčítání výsledků však vyznělo pro nás a my mohli slavit postup z prvního místa.
Krajské finále se hraje v pátek 30.05.2008 na stadionu U Nisy, přijďte nás podpořit – budeme se těšit.

SESTAVY:
1.-3. TŘÍDA
KUBLA – MEČÍŘ – BARAC – RESL – KOS – HADJSALAH – ABRT – ŠŮMA – VLČEK – DANYI – ARIKAN

4.-5. TŘÍDA
KRÁL – JANKŮ – KOS – ŠÁMAL – ŽELEZNÝ  - KADLEC – BENC – RESL - ČERNOHORSKÝ

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.