Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Okresní finále florbalu-starší žáci

OKRESNÍ FINÁLE FLORBALU – starší žáci
Do okresního finále se probojovala tato čtveřice škol: ZŠ Barvířská, ZŠ Dobiášova, ZŠ Ještědská, ZŠ Lesní
Systém turnaje byl po dohodě vedoucích týmů nastaven takto: dva semifinálové duely – vítězové postupují do finále a prohraní hrají o konečné třetí místo.
Naším semifinálovým soupeřem byla domácí ZŠ Dobiášova – duel se nám povedl a po brankách Méči, Najmiho a Šulcika jsme zvítězili 3:0 a mohli jsme se těšit na finálovou bitvu proti vítězi druhého semifinále – ZŠ Ještědské. V tomto duelu jsme ze začátku tahali za kratší konec, ale postupně jsme se soupeři vyrovnali a ke konci ho i přehrávali. Výsledkově jsme se ale na soupeře dotáhnout nedokázali, tak jsme prohráli 2:3 a obsadili druhé místo. Ve finále se střelecky prosadil Zelí (Pokorný) a Jerry (Povr).

Složení týmu: Studnička,Michalík
                     Patka,Helm
                     Povr,Dobeš
                     Mečíř,Šulc,Pokorný
                     Neuman,Vodička,Janošík

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.