Okresní finále florbalu-starší žáci

OKRESNÍ FINÁLE FLORBALU – starší žáci
Do okresního finále se probojovala tato čtveřice škol: ZŠ Barvířská, ZŠ Dobiášova, ZŠ Ještědská, ZŠ Lesní
Systém turnaje byl po dohodě vedoucích týmů nastaven takto: dva semifinálové duely – vítězové postupují do finále a prohraní hrají o konečné třetí místo.
Naším semifinálovým soupeřem byla domácí ZŠ Dobiášova – duel se nám povedl a po brankách Méči, Najmiho a Šulcika jsme zvítězili 3:0 a mohli jsme se těšit na finálovou bitvu proti vítězi druhého semifinále – ZŠ Ještědské. V tomto duelu jsme ze začátku tahali za kratší konec, ale postupně jsme se soupeři vyrovnali a ke konci ho i přehrávali. Výsledkově jsme se ale na soupeře dotáhnout nedokázali, tak jsme prohráli 2:3 a obsadili druhé místo. Ve finále se střelecky prosadil Zelí (Pokorný) a Jerry (Povr).

Složení týmu: Studnička,Michalík
                     Patka,Helm